Forum Saati Perş. Ara. 13, 2018 7:18 am

Forumun hizmet kuralları

Bu forumun yöneticileri ve moderatörleri her ne kadar itiraz edilebilecek her türlü materyalı mümkün olduğu kadar kısa sürede siteden kaldıracak da olsa, bütün mesajların incelenmesi mümkün olmamaktadır. Bu durumda siz buraya gönderilen her mesajın, onu gönderen kullanıcının görüşlerini yansıttığını, moderatörlerin, adminlerin ya da webmasterların (kendilerine ait mesajlar dışında) sorumlu tutulamıyacağını peşinen kabul etmiş bulunuyorsunuz.

Bu forum sistemi, bazı bilgileri bilgisayarınızda saklamak için cookie'leri kullanmaktadır. Girdiğiniz özel bilgilerin hiçbiri bu cookie'lerde bulunmamaktadır, bunların tek amacı forumda daha rahat bir gezinti yapabilmenizdir. E-posta adresiniz sadece kaydınızı onaylamak ve şifrenizi yollamak içindir (Ve unuttuğunuz zaman şifrenizi yeniden yolluyor)

-Aşağılayıcı, müstehcen, kaba, iftira niteliğinde, nefret dolu, tehdit edici, sekse yönelik ya da kanunlarla çelişecek içerikler yasaktır.
-yasaya aykırı pratikler yasak;
-başka bir sitenin haberlerini yayıyorsanız, bu site bunu kabul etmeldir. Bu sitenin yöneticilerin yaptıkları işlere saygı duymak için sitenin adressini yazın !
-mesajları sadece bir kere yollayın.Yoksa tatsız oluyor!
-Yazım yanlışlarına ve gramer'e dikkat edin.SMS stillini tavsiye etmiyoruz!

Bunları dikkate almamanız durumunda hemen ve süresizce siteden uzaklaştırılırsınız (ve servis sağlayıcınız da haberdar edilir). Her mesajın IP adresi bunları engellemek için kaydedilmektedir. Bu forumun moderatörleri, adminleri ya da webmasterının, kendi iradeleri doğrultusuna herhangi bir başlığı silme, taşıma, kilitleme yetkisi olduğunu kabul ediyorsunuz. Bir kullanıcı olarak her girdiğiniz bilginin veritabanında saklanacağını kabul ediyorsunuz. Aşağıdaki "kabul ediyorum" linkine basarak :
-yukarıdaki bütün kuralları okuduğunuzu kabul ediyorsunuz;
-yukarıdaki bütün koşulların bağlayıcılığını kabul ediyorsunuz;
-Forumun moderatörlerine bir konuyu değiştirmekte,silmekte izin veriyorsunuz.

* Din, dil, ırk ayrımı yapmak.* İsim, kurum veya kuruluşlara hakaret etmek.* Kişileri rahatsız edici, toplum ahlak kurallarına aykırı yazılar eklemek.* Türkçe yi bile bile İRC diliyle kullanmak.* Özel mesajla özellikle bayan üyeleri rahatsız etmek.* Beğenmediğiniz forumlarla alay etmek.* Forumlarda "kayan yazı, renkli yazı, resim" gibi özellikleri sırf eğlence olsun diye yapmak,* Fazla forum yazmak için gereksiz alıntılarla gereksiz mesajlar yazmak,* Forumu laçkalaştırmak her konuya lakayıt bir şekilde yaklaşmak.* Küfür etmek, kaba bir dil kullanmak* Yerli ve Yabancı müzik bölümünde sanatçılarla ilgili asılsız haberler yazmak, küçük düşürücü ve alaycı yazılar eklemek.* Aynı içerikteki başlığı yeniden açmak.Kesinlikle yasaktır. Yukarıdaki kurallar sizi sıkmak için değil üye mutluluğu için koyulmuş kurallardır. Kurallara uyduğunuz için teşekkür ederiz...İyi Eğlenceler